סטודיו טאוור – STUDIO TOWER, מרכז העסקים BBC בני ברק

מגדל העסקים Studio Tower, המתוכנן ע”י משה צור אדריכלים, הוא קומפלקס עסקים חדשני ומתקדם, המתנשא לגובה 16 קומות ומשתרע על שטח של כ- 19,330 מ”ר.


ההדמיה להמחשה בלבד.

שטחה של כל קומה במגדל הוא כ- 1,200 מ”ר והיא ניתנת לחלוקה למשרדים החל מ- 250 מ”ר ומאפשרת לכם גמישות מרבית בתכנון המשרד הבא שלכם.

מוזמנים ליישר קו עם החברות המתקדמות והצליחות בעולם וליהנות משיטות ניהול חדשניות, רעיונות מתקדמים וסביבת עבודה עדכנית ושיתופית.

על מנת לעבוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולהגיע ליעילות תפעולית מקסימלית, פותח ה- BIG ROOM, קומת עבודה שיתופית חדשנית ומתקדמת, המציעה חללי עבודה משותפים להשכרה על בסיס שימוש או פרויקט, מאובזרת בהתאמה לצרכים שלכם ומיועדת לבניית צוותי עבודה מולטי דיסיפלינריים אשר עובדים יחד על הפרויקט ממרכז תכנון משותף.

במרכז העסקים BBC (בני ברק ביזנס סנטר), המסתמן כפריים לוקיישן הבא של מתחמי העסקים באזור המרכז, ממזרח למתחם הבורסה ברמת גן, מדרום לקריית עתידים בתל אביב וממערב לקריית אריה וקריית מטלון בפתח תקווה.

למגדל  studio  המתוכננים נגישות מרבית לעורקי התנועה המרכזיים ולתחבורה הציבורית בתוך גוש דן ומחוצה לו. סיפור ההצלחה של מרכז העסקים BBC המשתרע על שטח של כ-900 דונם, הפך את האזור לזירת עסקים חדשנית ושוקקת, המאכלסת כמה מהמגדלים המרשימים של גוש דן, בהם מגדלי ב.ס.ר, צ’מפיון, ויטאוור, קונקורד ואחרים.

לפרטים נוספים לחצו כאן!